Survivor'da yaşadığı sakatlık nedeniyle veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut'tan yeni paylaşım | 7/24 Hizmetnizideyiz Galeri Resim Adresi

Survivor’da yaşadığı sakatlık nedeniyle veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut’tan yeni paylaşım

Survivor'da yaşadığı sakatlık nedeniyle veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut’tan yeni paylaşım

1

Ersin Korkut, yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle ‘Survivor 2020’ye veda etmek zorunda kalmıştı.

2

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı’yı bile duygulandıran zorunlu ayrılık sonrası Ersin Korkut’tan saklanan bir gerçek de gün yüzüne çıkmıştı.

3

Korkut’un köpeği Mes yarışma devam ederken geçirdiği bir kaza sonrası hayatını kaybetmişti.

4

Instagram hesabından yaptığı canlı yayında Ersin’in Mes’in öldüğünü öğrendiğini söyleyen Acun Ilıcalı, kötü haberi Yılmaz Erdoğan’ın verdiği söylemişti.

5

Başarılı televizyoncu, “Ersin konusu, hepimizi çok üzdü. Hiç de böyle bir şey yaşamamıştım. Karşımdaki kişinin bir haberi olmaması ve benim de söyleyememem. Onun da bu konuda çok coşkulu konuşması, gerçekten çok zor bir yayındı” demişti.

6

“Hayatta hepimizin başına zor şeyler geliyor. Ersin’e de bu haberi sevgili Yılmaz Erdoğan verdi. Kendisi de sağ olsun kabul etti. Onların arasındaki bağ çok kuvvetli çünkü. Sevgili Yılmaz ona konuyu anlattı. Hayat böyle, bazı şeyleri kabul etmemiz gerekiyor.”

7

Diskalifiye sonrası kendisine bu acı haber verilen 42 yaşındaki oyuncu, takipçilerine taziyeleri için teşekkür etmişti: Böyle bir sevgi görmek insanin acı gününde ne kadar değerli anlatamam. Siz ne güzel insanlarsınız.

8

Ersin Korkut’un köpeği Mes’in vefatı sonrasında yaptığı yeni paylaşım ise ‘Survivor’ yarışmasıyla ilgili oldu.

9

Instagram’da 1,1 milyon takipçisi bulunan ünlü oyuncu, yarışma parkurundaki bir engelin üzerinden geçerken çekilmiş fotoğrafını yayınladı.

10

Ersin Korkut, “Üç aylık Survivor maceramda beni destekleyen herkese sonsuz teşekkürler. Sizlerin desteğiyle bütün engelleri aştım” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gerilim filmleri 2019 macera filmleri 2019 savaş filmleri 2019 Tipobet365 Giriş supertotobet giriş