Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Kuruçeşme'de görüntülendi, eski sevgilisi Seçil Gür hakkında konuştu. | 7/24 Hizmetnizideyiz Galeri Resim Adresi

Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi, eski sevgilisi Seçil Gür hakkında konuştu.

Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi, eski sevgilisi Seçil Gür hakkında konuştu.

1

Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi. Muhabirlerle laflayan Ortaç, eski sevgilisi Seçil Gür hakkında konuştu.

2

Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’dan geçen yaz boşanmıştı. Ardından hayatına kimseyi almayan Ortaç, şubat ayında Seçil Gür ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

3

Ancak ikilinin ilişkisi 1,5 ay sürdü. Hatta Ortaç, ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu.

4

Tüm bu yaşananlardan sonra eski sevgililer, Seçil Gür’ün yeni klibi ‘Sebepsiz Çicek’ için geçen çarşamba kamera karşısına geçip herkesi şaşırtmıştı.

5

Hürriyet’in haberine göre; bu konuya açıklık getiren Serdar Ortaç, “İş başka, arkadaşlık başka. Ben kimseyi yarı yolda bırakmam. Önceden başladığımız bir işti, devamını getirdik” dedi.

6

Ortaç, Gür’le yeniden bir araya gelme ihtimali olup olmadığı sorulunca da “Aslında Seçil süper bir kız ama ben arıza bir adam olduğum için olmadı” diye konuştu.

7

Şarkıcı, salgın sürecinden maddi olarak nasıl etkilendiği sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Eskisi gibi zengin değilim. Çalışanlarımın maaşlarını para oldukça ödüyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gerilim filmleri 2019 macera filmleri 2019 savaş filmleri 2019 Tipobet365 Giriş supertotobet giriş