Ard Arda Beyaz Saray'da Koronavirüs haberleri | 7/24 Hizmetnizideyiz Galeri Resim Adresi

Ard Arda Beyaz Saray’da Koronavirüs haberleri

Ard Arda Beyaz Saray'da Koronavirüs haberleri

ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci ve Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi Direktörü Robert Redfield. Bu iki isim de ABD’de koronavirüs salgınıyla mücadele ön safta yer alıyor.

Ancak 1 milyondan fazla kişiye bulaşan virüs Beyaz Saray’daki bu mücadele grubuna kadar sıçradı. Hem Fauci hem Redfield kendisini karantinaya almak zorunda kaldı.

Önce Başkan Donald Trump’ın yaveri, sonra Başkan Yardımcısı Mike Pence’in Sözcüsü, ardından ise Trump’ın kızı Ivanka Trump’ın kişisel asistanı ve 11 gizli servis elemanı koronavirüse yakalandı. Başkan Trump, Ivanka Trump ve Pence’in testleri negatif çıksa da tedbir elden bırakılmıyor. Her gün test yapılıyor.

Bu yeni vakalar Beyaz Saray’da koronavirüsle mücadele görev gücündekileri de tehdit ediyor. Gruptakiler bir bir kendisini karantinaya alıyor. Önce ABD Gıda ve İlaç İdaresi Başkanı Stephen Hahn, şimdi de Fauci ve Redfield.

İkisinin de hastalık belirtisi göstermediği ama önlem amaçlı 2 hafta uzaktan çalışacakları açıklandı. Fauci, virüs riskinin düşük olduğunu ve dün yaptırdığı testin negatif çıktığını bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gerilim filmleri 2019 macera filmleri 2019 savaş filmleri 2019 Tipobet365 Giriş supertotobet giriş